Aroma Difuzér Torelia

Výrobca Innobiz

61,49 

Innobiz Aroma Difuzér Torelia je elegantný difuzér esenciálnych olejov, ktorý umožňuje načerpať oleje priamo z fľaštičky bez odstránenia kvapkadla. Ponúka dva režimy difúzie pre priestory až do 60 m², integrovaný akumulátor s dlhou výdržou a jednoduché nabíjanie cez USB. Ideálny pre milovníkov aromaterapie, ktorí hľadajú efektivitu a štýl v jednom. Vyrobený vo Francúzsku.

Na sklade

Množstvo

Popis

Zahalte sa vo vôni vašich obľúbených esenciálnych olejov s pomocou elegantného Aroma Difuzéru Torelia. Tento revolučný difuzér vám umožňuje načerpať esenciálne oleje priamo z fľaštičky bez nutnosti odstraňovať kvapkadlo. Vďaka jedinečnému dizajnu a pokročilým funkciám, difuzér Lilia dokáže rýchlo a efektívne rozptýliť oleje v priestore až do 60 m².

Funkcie a Výhody:

 • Dva Režimy Difúzie: S modrým svetelným signálom sa olej difúzuje 9-krát na začiatok a následne 3-krát každých 5 minút po dobu 2 hodín. Na zelenom režime sa difúzuje 9-krát na začiatok a potom 3-krát každých 10 minút po dobu 4 hodín. Po uplynutí časového obmedzenia sa difuzér automaticky vypne.
 • Výdrž: Integrovaný akumulátor umožňuje v závislosti na zvolenom režime 24 alebo 18 cyklov difúzie. S fľaštičkou o objeme 15 ml môžete dosiahnuť až 164 hodín difúzie.
 • Kompatibilita: Určený pre fľaštičky esenciálnych olejov s objemom 5 ml, 10 ml a 15 ml.
 • Nabíjanie: USB kábel ponúka jednoduchý spôsob nabíjania, pričom červené svetlo signalizuje dobíjanie a po nabití zhasne.
 • Bezstarostná Výmena Oleja: Nemusíte vyberať kvapkadlo ani čakať, kým olej steká naspäť do fľaštičky. Jednoducho odskrutkujte difuzér.

Technické špecifikácie:

 • Rozmery: 170 (V) x 42 mm (P)
 • Rozmery dobíjacieho podstavca: 27 (V) x 62 mm (P)
 • Technológia: ultranebulizace
 • Hmotnosť: 112 g, Kapacita: 50 ml
 • Dobíjanie: 2 hodiny
 • Akumulátor: Lítiový, 1 200 mAh
 • Kompletná sada obsahuje: Difuzér, USB kábel a dobíjací podstavec.

Odporúčania a Upozornenia:

Používajte iba 100% čisté esenciálne oleje. Pozor na husté oleje, ktoré môžu prístroj upchať. Pre zabezpečenie optimálneho výkonu prístroja je odporúčané vykonávať pravidelnú údržbu.

Vytvorený a vyrobený vo Francúzsku, difuzér Torelia je ideálnym spoločníkom pre všetkých milovníkov aromaterapie, ktorí si vážia efektivitu, štýl a pohodlie v jednom balení.

4.33
1 hviezdička 0 0
2 hviezdičiek 0 0
3 hviezdičiek 0 0
4 hviezdičiek 66.666666666667 4
33.333333333333 2
Pozrite si všetky recenzie
Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

 1. Helena (overený zákazník)

  Cena zodpovedá kvalite, odporúčam.

 2. Ondrej (overený zákazník)

  Veľmi sa mi páči cena a kvalita tohto produktu.

 3. Gabriela (overený zákazník)

  Produkt presne ako na obrázku, spokojnosť.

 4. Nataša (overený zákazník)

  Rýchle a bezproblémové doručenie.

 5. Igor (overený zákazník)

  Odporúčam.

 6. Lucia (overený zákazník)

  Tento zdravý produkt je absolútne skvelý! Cítim sa oveľa lepšie a plný energie.

Dodanie produktu je 2 dni. Tovar odosielame v spolupráci s našim partnerom Packeta. Objednávku si môžete prevziať v Z-Boxe, HD Home (Kuriér) a na výber máte aj expresné večerné doručenie v BA.