Popis

Napomáha pri zvýšení imunity

Viaceré vedecké štúdie naznačujú, že doplnok stravy Immunity Shot Organic môže napomôcť pri zvýšení imunitného systému. Vďaka tomu ľudia budú vedieť ľahšie predchádzať ochoreniam. V prípade ich výskytu môže byť vďaka Immunity Shot Organic priebeh oveľa miernejší. Pri zvýšení imunitného systému v rámci tohto výživového doplnku napomáhajú látky, ako napríklad ďumbier lekársky, kurkuma alebo goji.

Dodáva silu

Na základe účinných látok, ktoré Immunity Shot Organic obsahuje, štúdie naznačujú, že tento doplnok stravy môže dodávať aj silu. Platí to najmä pre ľudí, ktorí trpia neustálou únavou a vyčerpaním. Immunity Shot Organic má také účinky, ktoré môžu napomôcť pri dodaní energie do organizmu. Vďaka tomu budete môcť vládať oveľa viac, napríklad pri vykonávaní bežných aktivít počas dňa. Zároveň bude vyčerpanie a únava minimálne. Immunity Shot Organic je doplnok vhodný aj pre športovcov, ktorým dokáže dodať potrebnú energiu na vykonávanie ťažkých fyzických aktivít.

Prevencia ochorení

Immunity Shot Organic obsahuje vysoko účinné látky, ktoré napomáhajú aj v rámci prevencie mnohých ochorení. Najčastejšie ide o tie infekčné, ktoré sa prenášajú kvapôčkovou cestou. Výživový doplnok Immunity Shot Organic sa tak odporúča užívať aj preventívne, najmä v chladných mesiacoch a chrípkovom období.

Zázvor a jeho účinky

V najväčšom množstve obsahuje Immunity Shot Organic ďumbier lekársky, alebo inak povedané, zázvor. Ten má hneď niekoľko zdraviu prospešných účinkov. Napríklad, protizápalový, antivírusový, antioxidačný alebo antibakteriálny. Zároveň dokáže znižovať hladinu cholesterolu a cukru v krvi, vďaka čomu aj v rámci produktu Immunity Shot Organic pôsobí priaznivo na celkové zdravie.

Goji – kustovnica čínska

Goji sa v doplnku stravy Immunity Shot Organic nachádza v pomerne veľkom množstve, podobne ako zázvor. Ide o superpotravinu, ktorá dokáže napomôcť pri zvýšení imunity, zlepšení stavu pleti a účinná môže byť aj pri chudnutí. Samozrejme, v rámci zdravého životného štýlu. Goji je potravina známa z Číny pre jej liečivé účinky. Hovorí sa, že môže, dokonca, predlžovať život.

Jednoduchá príprava

Immunity Shot Organic vyniká, okrem iného, aj v jednoduchej príprave. Postačí zmiešať 6 g (2 odmerky) spolu s 200 ml prevarenej vody, nie však úplne horúcej. Počas chrípkového obdobia je odporúčané dávkovanie 2 krát denne. V prípade nákazy je možné zvýšiť dávku až na 4 denne. Immunity Shot Organic si môžete aj osladiť medom, pre ešte lahodnejšiu chuť.

Zloženie:

Bio kokosový cukor (Cocos Nucifera)*/**, Ďumbier lekársky (Zingiber Officinale)*/**, Goji – Kustovnica čínska (Lycium Chinense)*/**, Citrónová šťava 100% prášok z kôry (Citrus Limonum */**, Acerola (Malpighia Emarginata)*/**, Pomarančová šťava 100% prášok z kôry a dužiny pomaranča (Citrus Sinensis)*/**, Ruža šípová (Rosa Canina) */**, Lucuma (Pouteria Lucuma) */**, Tulsi – Bazalka posvätná (Oscimum Sanctum)*/**, Echinacea purpurová (Echinacea Purpurea)*/**, Kurkuma dlhá (curcuma longa)*/**, Cist šedivý (Cistus Incanus)*/**, Čierne korenie (Piper Nigrum)*/**

* Surovina Organic z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva

** referenčná výživová hodnota nie je definovaná

Obsah aktívnych látok na 1 porciu / 6 gramov

 

Obsah aktívnych látok 6 g (Denná dávka) Odporúčaná denná dávka (%)
Bio kokosový cukor (Cocos Nucifera)*/** 2500 mg Nie je stanovená
Ďumbier lekársky (Zingiber Officinale)*/** 500 mg Nie je stanovená
Goji – Kustovnica čínska (Lycium Chinense)*/** 500 mg Nie je stanovená
Citrónová šťava 100% prášok z kôry (Citrus Limonum */** 500 mg Nie je stanovená
Acerola (Malpighia Emarginata)*/** 400 mg Nie je stanovená
Pomarančová šťava 100% prášok z kôry a dužiny pomaranča (Citrus Sinensis)*/** 300 mg Nie je stanovená
Ruža šípová (Rosa Canina) */** 250 mg Nie je stanovená
Lucuma (Pouteria Lucuma) */** 250 mg Nie je stanovená
Tulsi – Bazalka posvätná (Oscimum Sanctum)*/** 250 mg Nie je stanovená
Echinacea purpurová (Echinacea Purpurea)*/** 250 mg Nie je stanovená
Kurkuma dlhá (curcuma longa)*/** 150 mg Nie je stanovená
Cist šedivý (Cistus Incanus)*/** 100 mg Nie je stanovená
Čierne korenie (Piper Nigrum)*/** 50 mg Nie je stanovená

 

Príprava:

1 porciu 6g (2 odmerky) zaliať 200 ml max. 80ºC vody.

Odporúčané dávkovanie:

Počas chrípkového obdobia odporúčame 1-2 dávky denne, v prípade akútneho zhoršenia zdravotného stavu (chrípka, nachladnutie) je možné krátkodobo zvýšiť dávku až na 4 denne. Odporúčame osladiť medom.

Obsah: 180g

Počet porcií: 30

Upozornenie:

Výživový doplnok. Výrobok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 stupňov Celzia, mimo dosahu detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Minimálna trvanlivosť do: znázornená na obale.

Altevita Immunity Shot 180g

20,99 

Ďalšie informácie

Doprava zdarma pri nákupe nad 40 €

Podobné produkty

Prečo nakupovať u nás?
Overená kvalita
Všetky naše produkty sú testované a overené, aby sme zabezpečili ich bezpečnosť, kvalitu a účinnosť. Spolupracujeme iba s dôveryhodnými výrobcami a dodávateľmi, aby sme Vám poskytli iba tie najlepšie produkty.
Výhodné ceny
Snažíme sa poskytovať naše produkty za najlepšie možné ceny, aby sme zabezpečili dostupnosť pre čo najširšie spektrum zákazníkov. Naše ceny sú konkurencieschopné a často ponúkame špeciálne zľavy a akcie.
Rýchle a spoľahlivé doručenie
Chápeme, že rýchle doručenie je dôležité pre našich zákazníkov, preto spolupracujeme s overenými prepravnými spoločnosťami, ktoré zabezpečujú rýchle a spoľahlivé doručenie objednaných produktov.
Bezpečné a jednoduché platby
Ponúkame viacero možností platby vrátane platby kartou, bankovým prevodom a dobierkou, aby sme vyhoveli individuálnym potrebám našich zákazníkov. Naše platobné systémy sú zabezpečené a šifrované, takže si môžete byť istí, že vaše platby sú v bezpečí.
Profesionálny a osobný prístup
Naším cieľom je poskytovať profesionálny a osobný prístup pre každého zákazníka. Naše zákaznícke centrum je pripravené vám pomôcť so všetkými otázkami týkajúcimi sa našich produktov, objednávok alebo doručenia. Rádi Vám poradíme a pomôžeme vybrať najlepší produkt pre vaše potreby.
Zodpovedný prístup k životnému prostrediu
V našom e-shope dbáme na životné prostredie a udržateľnosť. Snažíme sa minimalizovať používanie plastov a obalov, spolupracujeme s dodávateľmi, ktorí zdieľajú naše hodnoty a podporujeme ekologické a udržateľné produkty. Nakupovaním u nás podporujete zodpovedný prístup k životnému prostrediu a prispievate k ochrane našej planéty pre budúce generácie.
Hodnotenie uživateľov
Zanechajte hodnotenie
heartusermagnifiercross