Popis

Chráni pečeň

Pečeň je pre človeka veľmi dôležitým a orgánom. Ide o najväčší a najťažší vnútorný orgán ľudského tela. Chráni telo pred škodlivými a nežiadúcimi účinkami. Dôležitá je však správna starostlivosť. Produkt ostropestrec mariánsky je v tomto smere skvelým riešením. Chráni pečeň, podporuje jej funkcie a podporuje schopnosť prečisťovať organizmus. Ostropestrec mariánsky zároveň regeneruje tkanivo pečene, pričom podporuje detoxikačnú funkciu tohto orgánu.

Obsah účinných látok

Produkt ostropestrec mariánsky obsahuje látku s názvom sylimarín. Ide o extrakt z plodov ostropestreca mariánskeho. Sylimarín má v tomto produkte obrovský význam. Má dôležitý antioxidačný účinok. Prečisťuje pečeň a črevný trakt. Je dokázané, že sylimarín zbavuje pečeň chemických a toxických látok z potravín. Vďaka tomu sú zlepšené aj všetky funkcie tela.

Prispieva k normálnemu tráveniu

Ostropestrec mariánsky je pestovaný na eko farme v Českej republike. Vďaka tomu je aj obsah prírodných maximálne účinný. Je dokázané že produkt ostropestrec mariánsky drvený dokáže prečistiť tráviaci trakt. Jeho pôsobením sa zlepšujú funkcie trávenia až natoľko, že vás ostropestrec mariánsky dokáže zbaviť zápchy, nadúvania, poprípade ďalších nežiadúcich problémov tráviaceho traktu.

Zlepšuje obranyschopnosť organizmu

Imunitný systém je pre nás všetkých veľmi krehký. Často sa totiž znižuje nesprávnou životosprávou alebo inými nežiadúcimi faktormi. Ak chcete zlepšiť obranyschopnosť organizmu, skvelým riešením je práve produkt ostropestrec mariánsky drvený.

Keďže je pestovaný na eko farme, jeho účinky sú skutočne efektívne. V dôsledku toho, že prečisťuje pečeň a zbavuje ju škodlivých látok, vie zároveň napomôcť aj imunite. Vďaka tomu budete vedieť lepšie predchádzať ochoreniam rôzneho druhu, poprípade bude priebeh ochorenia výrazne miernejší.

Zvyšuje zdravie srdca

V prípade, že sa srdce oslabí, môže dôjsť k rôznym kardiovaskulárnym ochoreniam. Aby ste tomu predišli, odporúčame vám vyskúšať ostropestrec mariánsky drvený, ktorý výrazne podporuje zdravie srdca. Prečisťuje cievy od škodlivých látok a zároveň slúži aj ako prevencia kardiovaskulárnych ochorení. Medzi tie patrí napríklad infarkt myokardu, poprípade ischémia srdca.

Normálna hladina cukru v krvi

Pri zvýšenom množstve cukru v krvi môže vzniknúť aj cukrovka. Aby ste takémuto stavu predišli, môžete vyskúšať čisto prírodný produkt s názvom ostropestrec mariánsky drvený. Prináša veľkú škálu účinkov, medzi ktoré patrí aj udržovanie normálnej hladiny cukru v krvi. Tento produkt tak slúži ako doplnok výživy, pri čom sa môže využiť aj ako prevencia vzniku cukrovky alebo obezity.

Zloženie:

BIO Ostropestrec mariánsky (Silybum marianum (L.) Gaertn.) Môže obsahovať stopy lepku

Obsah aktívnych látok 5 g (Denná dávka) Odporúčaná denná dávka (%)
Sylimarín – min 3,5% 175 mg Nie je stanovená

Krajina pôvodu: Vypestované v Českej republike

Odporúčané dávkovanie: 1 čajová lyžička denne. Možné podávať samostatne, v jogurte, alebo ako súčasť jedla, primiešavať do cesta pre prípravu pečiva a ďalších jedál teplej kuchyne (pyré, kaše).

Upozornenie

Výživový doplnok. Výrobok nie je náhradou vyváženej a pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 stupňov. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosah detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Altevita BIO Ostropestrec mariánsky drvený 300g

19,49 

Ďalšie informácie

Doprava zdarma pri nákupe nad 40 €

Podobné produkty

Prečo nakupovať u nás?
Overená kvalita
Všetky naše produkty sú testované a overené, aby sme zabezpečili ich bezpečnosť, kvalitu a účinnosť. Spolupracujeme iba s dôveryhodnými výrobcami a dodávateľmi, aby sme Vám poskytli iba tie najlepšie produkty.
Výhodné ceny
Snažíme sa poskytovať naše produkty za najlepšie možné ceny, aby sme zabezpečili dostupnosť pre čo najširšie spektrum zákazníkov. Naše ceny sú konkurencieschopné a často ponúkame špeciálne zľavy a akcie.
Rýchle a spoľahlivé doručenie
Chápeme, že rýchle doručenie je dôležité pre našich zákazníkov, preto spolupracujeme s overenými prepravnými spoločnosťami, ktoré zabezpečujú rýchle a spoľahlivé doručenie objednaných produktov.
Bezpečné a jednoduché platby
Ponúkame viacero možností platby vrátane platby kartou, bankovým prevodom a dobierkou, aby sme vyhoveli individuálnym potrebám našich zákazníkov. Naše platobné systémy sú zabezpečené a šifrované, takže si môžete byť istí, že vaše platby sú v bezpečí.
Profesionálny a osobný prístup
Naším cieľom je poskytovať profesionálny a osobný prístup pre každého zákazníka. Naše zákaznícke centrum je pripravené vám pomôcť so všetkými otázkami týkajúcimi sa našich produktov, objednávok alebo doručenia. Rádi Vám poradíme a pomôžeme vybrať najlepší produkt pre vaše potreby.
Zodpovedný prístup k životnému prostrediu
V našom e-shope dbáme na životné prostredie a udržateľnosť. Snažíme sa minimalizovať používanie plastov a obalov, spolupracujeme s dodávateľmi, ktorí zdieľajú naše hodnoty a podporujeme ekologické a udržateľné produkty. Nakupovaním u nás podporujete zodpovedný prístup k životnému prostrediu a prispievate k ochrane našej planéty pre budúce generácie.
Hodnotenie uživateľov
Zanechajte hodnotenie

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

heartusermagnifiercross