7 CHAKRAS STICKS – Masala ručne balené vonné tyčinky pre harmonizáciu čakier

1,49 

7 CHAKRAS STICKS: Ručne balené vonné tyčinky Masala navrhnuté na harmonizáciu a vyváženie sedem hlavných energetických čakier vo vašom tele. Ideálne pre relaxáciu, meditáciu a duchovnú prax.

Na sklade

Množstvo

Popis

Predstavujeme vám našu exkluzívnu kolekciu vonných tyčiniek Masala, ktorá bola navrhnutá s cieľom prebudiť a vyvážiť sedem hlavných energetických centier vo vašom tele, známych ako čakry. Každá čakra má svoju jedinečnú vibráciu, ktorá je spojená s určitými aspektmi nášho fyzického a emocionálneho zdravia.

V tejto kolekcii nájdete sedem rôznych vôní, pričom každá je určená na podporu jednej konkrétnej čakry. Od základnej čakry, ktorá je spojená s pocitom bezpečnosti a stability, až po korunnú čakru, ktorá nás spája s vyšším vedomím a duchovným svetom.

Každé balenie obsahuje približne 10 tyčiniek s hmotnosťou 15 gramov a je balené v krásne spracovanej škatuľke. Ako bonus nájdete v každom balení aj inšpiratívnu kartičku s odkazom týkajúcim sa jednej zo siedmich čakier. Tieto karty vám môžu pomôcť lepšie pochopiť a napojiť sa na energiu každej čakry.

Použitie týchto vonných tyčiniek je jednoduché. Stačí umiestniť tyčinku do stojana, zapáliť jej koniec a po chvíli zhasnúť plameň, aby mohla tlieť a vydávať príjemnú vôňu. Tento proces vám môže pomôcť relaxovať, meditovať alebo jednoducho vytvoriť príjemnú atmosféru v miestnosti.

Okrem toho, že tieto tyčinky sú skvelým spôsobom, ako pridať vôňu do vášho domova, môžu tiež slúžiť ako nástroj na podporu vašej duchovnej praxe. Mnoho ľudí verí, že harmonizácia čakier môže priniesť rovnováhu a pohodu do nášho života, a tieto tyčinky sú navrhnuté tak, aby vám v tom pomohli.

Či už ste začiatočník v oblasti čakier alebo skúsený praktikant, veríme, že naša kolekcia 7 CHAKRAS STICKS vám ponúkne niečo špeciálne. Skúste ich ešte dnes a objavte, ako môžu obohatiť váš život.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na „7 CHAKRAS STICKS – Masala ručne balené vonné tyčinky pre harmonizáciu čakier“

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Recenzie

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Dodanie produktu je 2 dni. Tovar odosielame v spolupráci s našim partnerom Packeta. Objednávku si môžete prevziať v Z-Boxe, HD Home (Kuriér) a na výber máte aj expresné večerné doručenie v BA.

Naposledy prezerané položky