• Mangán - 5 super účinkov na zdravieSvalová horúčka - príznaky, príčiny a liečba

Najlepšie suplementy

Udržiavať dobré zdravie je dôležité pre dlhovekosť a kvalitu života. Príjem doplnkov stravy môže byť užitočným spôsobom, ako zabezpečiť dostatok živín a podporovať celkové zdravie. V tomto článku predstavujeme najlepšie suplementy pre udržanie dobrého zdravia, s dôrazom na jednotlivé typy doplnkov.

Multvitamíny

Multivitamíny sú jedným z najpopulárnejších doplnkov stravy, pretože poskytujú širokú škálu vitamínov a minerálov v jednej dávke. Vhodný multivitamín by mal obsahovať vitamíny A, C, D, E, K a vitamíny skupiny B, ako aj esenciálne minerály, ako sú vápnik, horčík, železo a zinok. Pravidelný príjem multivitamínov môže pomôcť zabezpečiť, že dostanete všetky živiny potrebné pre udržanie dobrého zdravia.
Untitled design (4)
Aký produkt odporúčame?: Advance Multi40
Advance Multi40 je unikátny multivitamín s 40 aktívnymi zložkami, ktorý poskytuje výnimočnú kombináciu rastlinných extraktov, vitamínov, minerálov a stopových prvkov pre maximálny synergický efekt. Navrhnutý pre mužov a ženy, Multi40 značky Advance je najkomplexnejší multivitamín na trhu v SR.

Multi40 pre ženy ponúka špeciálne zložky pre podporu zdravej pleti, krásnych vlasov, hormonálnej rovnováhy a zdravého trávenia. Pre mužov, Multi40 zahŕňa zložky na podporu zdravia prostaty, vytrvalosti a fyzického výkonu, ako aj udržanie zdravej hladiny testosterónu. Pre obidva pohlavia ponúka Multi40 podporu vitality a energie, zdravého srdca, imunity, antioxidantov, hladiny cholesterolu, pamäti a zraku, ako aj kĺbov a kostí.

Advance Multi40 neobsahuje laktózu, mliečnu bielkovinu ani lepok. Odporúčané dávkovanie je jedna kapsula denne, pričom jedno balenie obsahuje 90 kapsúl. Vyskúšajte Advance Multi40 a užite si výhody tohto výnimočného multivitamínu pre udržanie optimálneho zdravia.
Zobraziť viac

Omega-3 mastné kyseliny

Omega-3 mastné kyseliny sú esenciálne tuky, ktoré sú dôležité pre zdravie srdca, mozgu a očí. Najlepším zdrojom omega-3 mastných kyselín sú ryby, ako je losos, makrela a tuniak. Ak však nemáte možnosť pravidelne konzumovať ryby, doplnok s rybím olejom alebo olejom z rias môže byť užitočným spôsobom, ako zabezpečiť dostatok omega-3 mastných kyselín.
Untitled design (5)
Aký produkt odporúčame?: Advance Omega 3
Advance Omega 3 je výživový doplnok, ktorý obsahuje vysokokoncentrovaný rybí olej MEG-3 najvyššej kvality a čistoty od švajčiarskej spoločnosti DSM. Tento rybí olej je bohatý na omega-3 mastné kyseliny, ktoré prispievajú k udržaniu zdravého srdca, mozgovej činnosti a dobrého zraku.

Vďaka vysokému obsahu EPA (165 mg) a DHA (110 mg) v jednej kapsule Advance Omega 3 podporuje zdravie srdca a udržanie normálnej činnosti mozgu. DHA tiež prispieva k udržaniu normálneho stavu zraku.

Advance Omega 3 neobsahuje lepok, laktózu ani mliečnu bielkovinu. Odporúčané dávkovanie je pre dospelých 1-2 kapsuly denne a pre deti jedna kapsula denne. Dostatočne zapite. Jedno balenie obsahuje 90 kapsúl.

Využite možnosť kúpiť Advance Omega 3 s 30% zľavou a zabezpečte si pravidelný príjem kvalitných omega-3 mastných kyselín pre udržanie optimálneho zdravia.
Zobraziť viac

Probiotiká

Probiotiká sú živé baktérie a kvasinky, ktoré podporujú zdravú črevnú flóru a pomáhajú pri trávení. Pravidelný príjem probiotík môže zlepšiť trávenie, posilniť imunitný systém a zlepšiť celkové zdravie. Vyhľadajte probiotický doplnok s viacerými kmeňmi baktérií a aspoň niekoľkými miliardami aktívnych kultúr.
Untitled design (6)
Aký produkt odporúčame?: Advance Probio24
Advance Probio24 je unikátny prípravok, ktorý obsahuje 11 živých probiotických kultúr doplnených o prebiotiká. S 33 miliardami probiotických baktérií v dennej dávke a maximálnou kvalitou a odolnosťou probiotík z USA je tento výživový doplnok ideálny pre podporu vašej tráviacej sústavy.

Probio24 obsahuje komplex 11 probiotických kmeňov, ktoré sú veľmi odolné voči kyslému prostrediu žalúdka. To zaisťuje, že živé kultúry probiotík sa v maximálnej miere dostanú do tráviaceho traktu, kde je cieľové miesto ich pôsobenia. Tento komplex je taktiež doplnený prebiotickou zložkou inulín pre maximálny synergický efekt.

Advance Probio24 je vhodný aj na dlhodobé užívanie a neobsahuje laktózu, mliečnu bielkovinu ani lepok. Odporúčaná dávka je 1-3 kapsuly denne, najlepšie spolu s jedlom a dostatočne zapite. Jedno balenie obsahuje 60 kapsúl.

Investujte do svojho zdravia a tráviacej sústavy s Advance Probio24, aby ste zabezpečili optimálnu činnosť a pohodu svojho tela.
Zobraziť viac

Horčík

Horčík je esenciálny minerál, ktorý podporuje zdravie svalov, nervov a kostí. Mnoho ľudí má nedostatok horčíka v dôsledku nevyváženej stravy alebo zdravotných stavov, ktoré znižujú schopnosť tela vstrebovať horčík. Doplnky s horčíkom môžu pomôcť zlepšiť svalovú funkciu, zmierniť únavu a podporiť zdravý spánok. Horčík sa bežne nachádza v doplnkoch vo forme horčíka citrátu, horčíka glycínátu alebo horčíka malátu. Pred užitím horčíkových doplnkov je dôležité konzultovať dávkovanie a formu s odborníkom alebo lekárom.
Untitled design (7)
Aký produkt odporúčame?: Magnerot
Hľadáte účinný a bezpečný spôsob, ako doplniť horčík vo vašej strave? Magnerot je ideálnym riešením pre vás. Tento liek obsahuje orotát horečnatý dihydrát, minerálny prvok horčík, ktorý je nevyhnutný pre zdravú svalovú, nervovú a kostnú činnosť. Magnerot sa odporúča pri:

Poruchách svalovej a srdcovej činnosti spôsobených nedostatkom horčíka (napr. kŕče v lýtkach, tetánia, angína pektoris)
Nedostatku horčíka spôsobenom jednostrannou výživou, užívaním rôznych liekov, alkoholizmom, nedostatočnej kompenzácii zvýšenej potreby horčíka (obdobie dojčenia, stres)
Počas tehotenstva (pri riziku predčasného pôrodu, preeklampsii)
Pri niektorých poruchách srdcového rytmu spôsobených predávkovaním digitalisovými glykozidmi
Pri ateroskleróze
Dávkovanie Magnerotu je individuálne a riadi sa podľa závažnosti nedostatku horčíka alebo jeho potreby. Liek sa môže užívať nezávisle od jedla a zapíja sa malým množstvom tekutiny. Dĺžka liečby je minimálne 6 týždňov a liek sa môže užívať aj dlhodobo.

Magnerot je vyrábaný renomovanou spoločnosťou Worwag Pharma GmbH, čo zaisťuje jeho kvalitu a bezpečnosť. Pred začatím užívania si odporúčame preštudovať príbalový leták, ktorý je k dispozícii na stiahnutie. Ak máte akékoľvek otázky alebo obavy, neváhajte sa poradiť so svojím lekárom alebo lekárnikom.
Zobraziť viac
heartusermagnifiercross