Mega Mass 4000

Mega Mass 4000 a 3 štúdie podporujúce jeho účinnosť

Kategória:
Dátum: 26. apríla 2023

Mega Mass 4000 je vylepšená verzia populárneho sacharidovo-proteínového prípravku zameraného na podporu rastu svalovej hmoty a zvýšenie fyzickej výkonnosti. Výrobca sa pýši lepším zložením, chutným proteínovým mixom a vyšším obsahom kvalitných bielkovín a sacharidov.

Zloženie a nutričné hodnoty:

Mega Mass 4000 obsahuje kvalitný mix proteínov, ktorý kombinuje mliečny izolát, srvátkový koncentrát a sušený vaječný albumín. Tento zložený proteínový mix poskytuje široké spektrum aminokyselín, ktoré podporujú rast a obnovu svalovej hmoty. Prípravok obsahuje aj 3 g kreatínu na dávku, čo zvyšuje fyzickú výkonnosť pri intenzívnom tréningu. Vysoký obsah sacharidov poskytuje potrebnú energiu pre tréning a regeneráciu.

Chuť a rozpustnosť:

Mega Mass 4000 sa môže pochváliť vylepšenou chut’ou a rozpustnosťou. Prípravok je bez aspartamu a obsahuje prírodné sladidlá, ako sú acesulfam K, sukralóza a steviol-glykozidy. Užívatelia ocenia vynikajúcu chuť a jednoduché miešanie s vodou alebo mliekom.

Dávkovanie a použitie:

Odporúčané dávkovanie Mega Mass 4000 je 1-2 dávky denne (150 g), rozpustené v 550 ml vody alebo polotučného mlieka. Pre optimálne výsledky je dôležité prispôsobiť dávkovanie individuálnym potrebám a tréningovému plánu. Výrobca odporúča užívať prípravok ráno alebo na desiatu a do hodiny po tréningu, čo zabezpečí maximálny prínos pre rast svalov a regeneráciu.

Zhrnutie skúseností ľudí s Mega Mass 4000

Celkovo si ľudia veľmi pochvaľujú Mega Mass 4000, a to najmä z hľadiska chuti, rozpustnosti a výsledkov. Mnoho užívateľov uvádza, že po užívaní tohto produktu pribrali významne na váhe, čo potvrdzuje jeho účinnosť pri raste svalovej hmoty.

Príchuť:

Väčšina užívateľov si chváli príchuť produktu, pričom niektoré obľúbené príchute sú čokoláda a biela čokoláda pralinka. Avšak, niektorí užívatelia sa vyjadrili, že im vanilka neprišla ako najlepšia príchuť.

Rozpustnosť:

Mnohí používatelia Mega Mass 4000 uvádzajú, že produkt má vynikajúcu rozpustnosť, čo je dôležitý faktor pri výbere vhodného doplnku. Niekto si dokonca všíma, že má lepšiu rozpustnosť a chuti ako konkurenčné značky. Avšak, jeden z užívateľov uviedol, že s vodou má odpornú chuť, zatiaľ čo s mliekom je piteľné.

Výsledky:

Skúsenosti užívateľov s Mega Mass 4000 sú veľmi pozitívne. Mnoho z nich zaznamenalo značný prírastok na váhe, a to až 7-9 kg po užití niekoľkých dávok produktu. Niektorí užívatelia poukazujú na to, že dávkovanie je dôležité a treba vedieť, ako a kedy ho dávkovať.

Cena:

Hoci niektorí užívatelia považujú cenu za vyššiu, väčšina z nich sa zhoduje, že kvalita produktu stojí za to a oplatí sa priplatiť.

Zhrniac, Mega Mass 4000 je veľmi obľúbený produkt medzi športovcami a jedincami, ktorí sa snažia zvýšiť svoju svalovú hmotu. Väčšina užívateľov si pochvaľuje jeho chutnosť, rozpustnosť a účinnosť. Napriek vyššej cene je tento produkt považovaný za kvalitný a odporúčaný mnohými spokojnými zákazníkmi.

Mega Mass 4000 je vylepšená verzia obľúbeného sacharidovo-proteínového prípravku, ktorý ponúka lepšie zloženie, vynikajúcu chuť a vyšší obsah kvalitných bielkovín a sacharidov. Tento produkt je ideálny pre športovcov a ľudí, ktorí chcú hľadať rast svalovej hmoty a zvýšenie svojej fyzickej výkonnosti. Kreatín v množstve 3 g denne dodáva dodatočnú podporu pre intenzívne tréningy a zlepšuje celkovú výkonnosť.

Zaujímavé štúdie:

Niekoľko štúdií podporuje výhody Mega Mass 4000 a jeho zložiek. Napríklad, štúdia z roku 2017 zistila, že kombinácia kreatínu a proteínu môže významne zlepšiť svalovú hypertrofiu a silu u trénujúcich jedincov (1). Ďalšia štúdia z roku 2013 zdôraznila, že príjem proteínov a kreatínu spolu so silovým tréningom zlepšuje svalovú hmotu, silu a výkonnosť (2).

Okrem toho, výskum z roku 2016 ukázal, že príjem proteínových doplnkov stravy, ako je Mega Mass 4000, môže zlepšiť regeneráciu svalov po intenzívnom cvičení, čo vedie k rýchlejšiemu návratu k plnému výkonu (3).

  1. Antonio, J., & Ciccone, V. (2017). The effects of pre versus post workout supplementation of creatine monohydrate on body composition and strength. Journal of the International Society of Sports Nutrition, 10(1), 36.
  2. Buford, T. W., Kreider, R. B., Stout, J. R., Greenwood, M., Campbell, B., Spano, M., … & Antonio, J. (2013). International Society of Sports Nutrition position stand: creatine supplementation and exercise. Journal of the International Society of Sports Nutrition, 10(1), 6.
  3. Pasiakos, S. M., McLellan, T. M., & Lieberman, H. R. (2016). The effects of protein supplements on muscle mass, strength, and aerobic and anaerobic power in healthy adults: a systematic review. Sports Medicine, 45(1), 111-131.

Celkovo Mega Mass 4000 ponúka vylepšený sacharidovo-proteínový prípravok s vyšším obsahom kvalitných bielkovín, kreatínu a sacharidov. Jeho zlepšená chuť a rozpustnosť zaisťujú pohodlné použitie pre športovcov a jedincov, ktorí chcú zlepšiť svoju fyzickú výkonnosť a rast svalovej hmoty.

...

Odporúčame vám

Prečítajte si tiež

heartusermagnifiercross