Cordyceps

Cordyceps je rod húb, ktoré sú známe svojimi unikátnymi vlastnosťami a využívaním v tradičnej čínskej medicíne. Najznámejším druhom je Cordyceps sinensis, známy aj ako “húseničia huba”, ktorá rastie na larvách hmyzu v horách Himalájí.

Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

 • Káva Reishi, Cordyceps, Hericium, Shiitake, Čaga, Myco Coffee, 90g

  Káva Reishi, Cordyceps, Hericium, Shiitage, Čaga, Myco Coffee, 90g. Spojenie prvotriednej instantnej kávy PREMIUM ARABICA / ROBUSTA s medicinálnymi hubami tradičnej čínskej medicíny (TCM). Táto unikátna kávová zmes podporuje srdce, trávenie, obranyschopnosť a dodáva energiu. Obohatená o škoricu a vlákninu z čakanky, posilňuje celkovú vitalitu a je skvelým doplnkom pre vaše telo a myseľ. Balenie obsahuje 90 g produktu s 30 porciami. Odporúčané dávkovanie: max. 2 dávky denne. Nie je vhodný pre deti a tehotné ženy kvôli obsahu kofeínu.
  16,49 
 • MYCO COMPLEX – Komplex medicinálnych húb

  17
  MYCO COMPLEX je pre tých, ktorí hľadajú prírodný spôsob na podporu svojho zdravia, tento výrobok kombinuje silu tradičnej čínskej medicíny s výhodami medicinálnych húb. Táto unikátna kombinácia posilňuje kardiovaskulárny systém, zlepšuje obranyschopnosť, trávenie a kognitívne funkcie. Vďaka obsahu výťažkov z Baobabu, Cordycepsu, Reishi, Hericium, Shiitake a Chagy, tento komplex dokáže podporiť energiu, regeneráciu a celkovú vitalitu tela. Ideálny pre dospelých, vhodný aj pre vegetariánov a vegánov. Balenie obsahuje 80 kapsúl, odporúčaná kúra je 3 mesiace s nasledujúcou mesačnou prestávkou.
  34,49 
 • MYCO COFFEE – Medicinálna káva pre vitalitu a zdravie

  17
  TCM MYCO COFFEE je jedinečná kombinácia výberovej instantnej kávy PREMIUM ARABICA/ROBUSTA a silných medicinálnych húb tradičnej čínskej medicíny (TCM). Okrem kofeínového povzbudenia ponúka tento nápoj výhody z inulínu z čakanky, aromatickej škorice, a účinných extraktov z Cordyceps, Reishi, Hericium, Shiitake a Chaga húb. Vďaka tomu posilňuje obranyschopnosť, podporuje kardiovaskulárny a tráviaci systém, a zlepšuje kognitívne funkcie. Je ideálnym spoločníkom pre tých, ktorí hľadajú viac ako len obyčajnú kávu - hľadajú nápoj pre telo, myseľ a dušu. Upozornenie: Obsahuje kofeín, preto nie je vhodný pre deti a tehotné ženy.
  25,49 
z 1 stránok